Strona długo się wczytuje?Kliknij tutaj, aby przerwać pobieranie.
Facebook

TŁUMACZENIA FRANCUSKI

Język francuski to język pochodzenia indoeuropejskiego z grupy języków romańskich. Francuski wywodzi się z łaciny. Na język ten wpłynęły także, zwłaszcza w warstwie leksykalnej i w mniejszym stopniu gramatycznej, celtycki język galijski i germański język frankijski.

Posługuje się nim 274 miliony ludzi mieszkających na 5 kontynentach, co sprawia, że jest to piąty najczęściej używany język na świecie.

Język francuski jest pierwszym językiem dla 64 milionów ludzi we Francji i na Korsyce, 7,2 milionów w Kanadzie, 3,3 milionów w Belgii, 1,2 milionów w Szwajcarii, 17 tysięcy w Monako, 100 tysięcy we Włoszech i niemal 2 milionów w Stanach Zjednoczonych.

Posłuchaj języka francuskiego:

JĘZYK FRANCUSKI

francuski


 

Enigma Translations wykonuje tłumaczenia każdego rodzaju tekstów z języka francuskiego oraz na język francuski.

Prowadzimy stałą współpracę z zespołem doświadczonych tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach. Nasze usługi obejmują tłumaczenia zwykłe oraz tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione). Tłumacze zapewniają poprawność tłumaczenia, a weryfikatorzy dostosowanie tekstu pod kątem stylistycznym i kulturowym.

Oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm działających w różnych branżach (medycyna, technika, prawo, IT, ekonomia, nauka itp.). Tłumaczymy artykuły, umowy, dokumenty firmowe, strony internetowe, korespondencję handlową, katalogi, instrukcje, nagrania audio i wideo itp.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania darmowej wyceny tłumaczenia plików.

Obsługiwane języki