Strona długo się wczytuje?Kliknij tutaj, aby przerwać pobieranie.
Facebook

TŁUMACZENIA ROSYJSKI

Język rosyjski to język należący do grupy języków wschodniosłowiańskich. Posługuje się nim jako pierwszym językiem około 145 mln ludzi, ogółem (według różnych źródeł) 250-300 mln. Jest językiem urzędowym w Rosji, Kirgistanie i na Białorusi, natomiast w Kazachstanie jest językiem oficjalnym.

Jest jednym z pięciu języków oficjalnych i jednocześnie jednym z sześciu języków konferencyjnych Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Posługuje się pismem zwanym grażdanką - graficzną odmianą cyrylicy powstałą na skutek jej upraszczania.

Posłuchaj języka rosyjskiego:

JĘZYK ROSYJSKI

rosyjski


 

Enigma Translations wykonuje tłumaczenia każdego rodzaju tekstów z języka rosyjskiego oraz na język rosyjski.

Prowadzimy stałą współpracę z zespołem doświadczonych tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach. Nasze usługi obejmują tłumaczenia zwykłe oraz tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione). Tłumacze zapewniają poprawność tłumaczenia, a weryfikatorzy dostosowanie tekstu pod kątem stylistycznym i kulturowym.

Oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm działających w różnych branżach (medycyna, technika, prawo, IT, ekonomia, nauka itp.). Tłumaczymy artykuły, umowy, dokumenty firmowe, strony internetowe, korespondencję handlową, katalogi, instrukcje, nagrania audio i wideo itp.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania darmowej wyceny tłumaczenia plików.

Obsługiwane języki