Strona długo się wczytuje?Kliknij tutaj, aby przerwać pobieranie.
Facebook

TŁUMACZENIA SŁOWACKI

Język słowacki należy do zachodniosłowiańskiej grupy językowej. Językiem tym posługuje się ponad 6 mln osób – przede wszystkim na Słowacji i w należącej do Serbii Wojwodinie, gdzie jest jednym z języków urzędowych. Używają go także Słowacy mieszkający w Polsce, Rumunii, na Węgrzech, w USA i Kanadzie.

Język słowacki jest blisko spokrewniony z językiem czeskim, jest również zbliżony do języka polskiego (w mniejszym stopniu aniżeli do języka czeskiego) pod względem gramatyki i słownictwa.

Posłuchaj języka słowackiego:

JĘZYK SŁOWACKI

słowacki


 

Enigma Translations wykonuje tłumaczenia każdego rodzaju tekstów z języka słowackiego oraz na język słowacki.

Prowadzimy stałą współpracę z zespołem doświadczonych tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach. Nasze usługi obejmują tłumaczenia zwykłe oraz tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione). Tłumacze zapewniają poprawność tłumaczenia, a weryfikatorzy dostosowanie tekstu pod kątem stylistycznym i kulturowym.

Oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm działających w różnych branżach (medycyna, technika, prawo, IT, ekonomia, nauka itp.). Tłumaczymy artykuły, umowy, dokumenty firmowe, strony internetowe, korespondencję handlową, katalogi, instrukcje, nagrania audio i wideo itp.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania darmowej wyceny tłumaczenia plików.

Obsługiwane języki